AktualnościBudapeszt

Wyjątkowe relacje z MŚ w Lekkoatletyce Budapeszt 2023

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie transmitowane są na wielu kanałach, ale takich relacji jak w “KieRUNek Budapeszt” nigdzie indziej nie znajdziecie.

Na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2023 do Budapeszcie przyjechały gwiazdy polskiej lekkoatletyki, Joanna Jóźwik i Adam Kszczot. Tym razem możemy podziwiać ich jednak nie na bieżni, ale w roli reporterów specjalnego na tę okazję wydawanego przez bieganie.pl programu “KieRUNek Budapeszt”.  

Co wieczór z różnych miejsc w stolicy Węgier łączą się na żywo z rodakami na całym świecie, by podsumować mijający dzień mistrzostw i pokazać lekkoatletykę od kuchni, w przenośni i dosłownie. 

Do swojego studia w plenerze zapraszają gwiazdy polskiej lekkoatletyki przebywające obecnie w Budapeszcie, ale łączą się też  online z tymi, co musieli zostać w kraju jak np. Iga Baumgart-Witan. Jeśli chcesz poznać kulisy MŚ w Lekkoatletyce, posłuchać rozmów ekspertów na luzie i dowiedzieć się, co słychać właśnie w Budapeszcie, a przede wszystkim poczuć pasję do biegów, polecam odwiedzić “KieRUNek Budapeszt”.  

„Nie przegapcie szansy, by być częścią tego wielkiego sportowego święta razem z nami! Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce to czas, kiedy granice możliwości ludzkiego ciała i ducha zostają przesunięte, a historia pisana jest na bieżąco. Niech ta relacja stanie się Waszym przewodnikiem po fascynującym świecie lekkoatletyki na najwyższym poziomie. Czekają nas emocje, pasja i sportowe wzruszenia – razem na bieżąco na portalu Bieganie.pl!” (bieganie.pl)

Wczoraj wieczorem widząc, że live jest nagrywany niedaleko ode mnie, postanowiłam odwiedzić ekipę na planie. Mogłam na własne oczy zobaczyć naszych wspaniałych sportowców, a także przekonać się, ile wyzwań czyha na planie podczas nagrywania na żywo, zwłaszcza w centrum miasta.

Zachęcamy do współnego kibicowania z “KieRUNkiem Budapeszt”, a tych, co są w Budapeszcie także do skorzystania z niepowtarzającej się okazji jaką są codziennie poranne biegi z Asią i Adamem w ramach New Balance Run Club Hungary. Spotkania o 7.30 przed hotelem Ritz.

MŚ w Lekkoatletyce Budapeszt 2023.

Niezależnie zaś od miejsca zamieszkania dziś wieczorem trzymajmy kciuki za Natalię Kaczmarek. Być może będzie to bieg po złoto. Polskie złoto 🙂

MŚ w Lekkoatletyce Budapeszt 2023. Natalia Kaczmarek, bieg na 400 m
MŚ w Lekkoatletyce Budapeszt 2023. Natalia Kaczmarek, bieg na 400 m

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

00:00
00:00