AktualnościBudapesztKultura

Johnny Depp nagrał spot dla Festiwalu w Karlowych Warach w Hotelu Gellerta w Budapeszcie

Spot z Johnnym Deppem dla tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach nagrany w Hotelu Gellerta w Budapeszcie podbija internet. 

Johnny Depp stał się gwiazdą tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Choć przed dwoma laty, gdy gościł na festiwalu, spotkał się z gorącym przyjęciem fanów, nigdy nie otrzymał tam żadnej nagrody. Tym razem Kryształowy Glob ma już ją w kieszeni, a dokładniej mówiąc w futerale swojej gitary, bo to jest właśnie główna scena spotu nakręconym przez Ivana Zachariáša reklamującego festiwal w Karlowych Varach. 

Jak podkreśla reżyser tego spotu mimo był przygotowany scenariusz dla Johnnnego Deppa, aktor nalegał, by improwizować. Z jakim efektem? Pretty much, pretty much.

W Budapeszcie Johnny Depp przebywał na zdjęciach do najnowszego filmu o Amedeo Modigliani, w którym zagra również Al Pacino. To właśnie przez swoje najnowsze obowiązki zawodowe nie mógł wyrwać się z Budapesztu i tu w Hotelu Gellerta powstał spot do 57. Międzynarodowego Festiwalu Filmów w Karlowych Warach.

W filmie z Johnnym Deppem widoczny jest hal najsłynniejszego hotelu w Budapeszcie, a także w tle Most Wolności. Do Hotelu Gellerta wejść nie mogliśmy, bo z powodu remontu jest obecnie nieczynny, ale specjalnie dla Was zrobiliśmy zdjęcie tych pięknych drzwi.

Hotel Gellerta w Budapeszcie
Słynne drzwi Hotelu Gellerta, przez które przeciskał się z gitarą Johnny Depp Fot. Marzena Jagielska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

00:00
00:00